Początek grudnia przyniósł uczniom ZS NR 4 w Nadrożu wiele powodów do satysfakcji. Podczas X Ogólnopolskiego Forum  Drogownictwa i Geodezji w Zespole Szkół Budowlanych w Bydgoszczy Mateusz Skierkowski  uczeń kl. IV technikum geodezyjnego zajął 4 miejsce  w konkursie na najlepszą prezentację multimedialną o tematyce: „Śródlądowe drogi wodne”. Uczennice tej samej klasy – Paulina Proćko i Daria Krzemińska zajęły 2 miejsce (na 30) w konkursie na wykonanie makiety o tej samej tematyce. Opiekunem grupy był mgr inż. Radosław Wiśniewski. Warto dodać, że uczniowie „Czwórki” od kilku lat startują w konkursie, mierzą się z wieloma dużymi szkołami i odnoszą corocznie sukcesy. Oprócz nabytego doświadczenia i wiedzy, towarzyszącej imprezie, cała trójka czwartoklasistów technikum geodezyjnego zdobyła cenne nagrody m.in. drony.

                                                                                                                                             Radosław Wiśniewski