Jedyna w regionie Spółdzielnia Uczniowska „Czwórka” działająca przy Zespole Szkół Nr 4 w Nadrożu w tym roku świętuje pierwszą rocznicę swojej działalności. Uczniowie wraz z opiekunem prowadzą swoją własną działalność. W ten sposób uczą się przedsiębiorczości, księgowości oraz zarządzania. W ramach spółdzielni w szkole od roku prężnie działa sklepik szkolny „All 4 You”, w którym pracują członkowie „Czwórki”. Dzięki tej inicjatywie uczniowie mogą codziennie zaopatrzyć się w niezbędne artykuły szkolne, napoje i żywność. Spółdzielnia współpracuje ze stołówką szkolną. W ten sposób uczniowie mogą codziennie kupować pyszne, domowe kanapki przygotowywane przez panie kucharki. Rozwój innowacji jest możliwy dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Spółdzielczości Uczniowskiej w Krakowie oraz szkoleniom, w których uczestniczy opiekun spółdzielni. Uczniowie już po roku pracy, cieszą się wynikami finansowymi swojej działalność, które uchwałą zarządu zostaną wykorzystane na atrakcyjną wycieczkę.