Niezmiernie miło nam poinformować, że Artur Gołębiewski z klasy I TIŚ zajął 4 miejsce w Sesji Jesiennej 2019 Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej z języka niemieckiego. Tym samym otrzymał dyplom laureata oraz nagrodę książkową. Reszta uczestników otrzymała dyplomy uznania.

            Olimpus od 19 lat specjalizuje się w organizacji olimpiad przedmiotowych oraz olimpiad tematycznych na różnym poziomie zaawansowania. Olimpiady mają charakter ogólnopolski. Jak twierdzą organizatorzy udział w tych konkursach stanowi cenne rozszerzenie programów nauczania, jest urozmaiceniem programu zajęć oraz stanowi  zewnętrzne źródło oceny poziomu wiedzy uczniów, a także jest  umieszczany w kuratoryjnych wykazach zawodów wiedzy uprawniających do wpisania szczególnego osiągnięcia ucznia na świadectwie szkolnym. Olimpiady przygotowane są przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Każdy z testów składa się z 30 pytań opracowanych w atrakcyjnej formie graficznej. Sesja jesienna była przeprowadzona w formie testu wielokrotnego wyboru. Organizatorzy zachęcają jeszcze do udziału w sesji zimowej oraz wiosennej.

            Jeszcze raz gratulujemy Arturowi tak dobrego wyniku, a wszystkim uczestnikom dziękujmy za udział w konkursie.