Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
ZS4 NADRÓŻ
LAUREAT KONKURSU:BEZPIECZNA SZKOŁA

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
INTERNAT

STATUT SZKOŁY

INTERNET ZA DARMO

GAZETKA SZKOLNA

ZS4 NA FACEBOOK'U

ZS4 NA YOUTUBE

» Gości online: 4

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 2
» Najnowszy użytkownik: martaaxd

Nie możesz się zalogować?
Święto Szkoły w Zespole Szkół NR 4 W Nadrożu

Z okazji jubileuszu 70 – lecia Zespołu Szkół nr 4 w Nadrożu , w środę 8 czerwca 2016 r. odbył się festyn dla społeczności szkolnej i gimnazjów. Imprezę otworzył dyrektor Jerzy Misiak przybliżając program imprezy i ofertę edukacyjną.

Przygotowano konkurencje sportowe: turnieje piłki nożnej, piłki siatkowej plażowej, ringo, tenisa stołowego, krykieta i „dwa ognie”. Zainteresowaniem cieszyło się stoisko z grami logicznymi. Młodzież próbowała swoich sił w grze szachy i układaniu Kostki Rubika.

Chętni mogli spróbować swoich sił w pokazach florystycznych. Układano bukiety i wiązanki ze świeżych kwiatów. Uczestnicy festynu świetnie poradzili sobie z „wyzwaniem piankowym”. Zadanie polegało na stworzeniu największej wieży z surowego spaghetti, 1 metra taśmy, sznurka i pianki.

Powodzeniem cieszyło się stoisko kosmetyczne. Uczennice stylizowały paznokcie i udzielały porad na temat pielęgnacji skóry dłoni.

Działająca w ZS 4 drużyna harcerska zaprosiła na imprezę przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej z Kowalk. Strażacy zgotowali uczestnikom festynu ogromną frajdę przygotowując zabawę z pianą w roli głównej. Do zabawy włączano młodzież przez zaproszenie do zumby.

Tradycyjnie prezentowano ofertę szkoły. Zainteresowani odwiedzili szkołę i internat.

Na koniec imprezy gościom zaproponowano wspólne grillowanie.

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?