Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
ZS4 NADRÓŻ
LAUREAT KONKURSU:BEZPIECZNA SZKOŁA

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
INTERNAT

STATUT SZKOŁY

INTERNET ZA DARMO

GAZETKA SZKOLNA

ZS4 NA FACEBOOK'U

ZS4 NA YOUTUBE

» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 2
» Najnowszy użytkownik: martaaxd

Nie możesz się zalogować?
Laureat z Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu

W dniach 2-4 czerwca 2016 w Warszawie odbył się finał centralny Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia". W Olimpiadzie udział wziął uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu, Adrian Cywiński. Finał olimpiady składał się z siedmiu konkurencji min.: broń i barwa, film, literatura, pieśń, malarstwo. W konkurencji eksponat muzealny Adrian zajął pierwsze miejsce.

Adrian Cywiński uzyskał tytuł laureata olimpiady i indeksy na uczelnie wyższe: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Jest to już drugi taki tytuł ucznia „Czwórki”.

Wszyscy uczestnicy Olimpiady zdaniem Przewodniczącego komisji prof. dr hab. Grzegorza Nowika reprezentowali wiedzę na poziomie akademickim.

Adriana do Olimpiady przygotował nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w ZS 4 w Nadrożu Arkadiusz Bednarczuk. Przy okazji gali finałowej centralnej Olimpiady Historycznej "Losy Żołnierza i dzieje oręża" Arkadiusz Bednarczuk został odznaczony medalem "Pro Patria". Medalem tym uhonorowane zostają osoby „za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej”
.
Po zakończeniu oficjalnej uroczystości chwilę czasu na rozmowę z uczniem i nauczycielem znalazł wnuk Marszałka Józefa Piłsudskiego, Krzysztof Jaraczewski – Dyrektor Muzeum Józefa Piłsudskiego.

Organizatorem Olimpiady jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Centralną Bibliotekę Wojskową im. Józefa Piłsudskiego W Warszawie.

Święto Szkoły 2016

UWAGA STAŻE!!!