Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
ZS4 NADRÓŻ
LAUREAT KONKURSU:BEZPIECZNA SZKOŁAShoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
INTERNAT
STATUT SZKOŁY
PARTNERZY
INTERNET ZA DARMO
GAZETKA SZKOLNA
ZS4 NA FACEBOOK'U
ZS4 NA YOUTUBE
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 2
» Najnowszy użytkownik: martaaxd
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Laureat z Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
Laureat z Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w NadrożuW dniach 2-4 czerwca 2016 w Warszawie odbył się finał centralny Olimpiady Tematycznej „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683. Od Obertyna do Wiednia". W Olimpiadzie udział wziął uczeń klasy II Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu, Adrian Cywiński. Finał olimpiady składał się z siedmiu konkurencji min.: broń i barwa, film, literatura, pieśń, malarstwo. W konkurencji eksponat muzealny Adrian zajął pierwsze miejsce.

Adrian Cywiński uzyskał tytuł laureata olimpiady i indeksy na uczelnie wyższe: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie i Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Jest to już drugi taki tytuł ucznia „Czwórki”.

Wszyscy uczestnicy Olimpiady zdaniem Przewodniczącego komisji prof. dr hab. Grzegorza Nowika reprezentowali wiedzę na poziomie akademickim.

Adriana do Olimpiady przygotował nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie w ZS 4 w Nadrożu Arkadiusz Bednarczuk. Przy okazji gali finałowej centralnej Olimpiady Historycznej "Losy Żołnierza i dzieje oręża" Arkadiusz Bednarczuk został odznaczony medalem "Pro Patria". Medalem tym uhonorowane zostają osoby „za szczególne zasługi w kultywowaniu pamięci o walce o niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej”
.
Po zakończeniu oficjalnej uroczystości chwilę czasu na rozmowę z uczniem i nauczycielem znalazł wnuk Marszałka Józefa Piłsudskiego, Krzysztof Jaraczewski – Dyrektor Muzeum Józefa Piłsudskiego.

Organizatorem Olimpiady jest Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Centralną Bibliotekę Wojskową im. Józefa Piłsudskiego W Warszawie.


Święto Szkoły 2016


UWAGA STAŻE!!!


70 LAT SZKOŁY W NADROŻU
Książka- sprzedażZJAZD ABSOLWENTÓW- PROGRAM