Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
ZS4 NADRÓŻ
LAUREAT KONKURSU:BEZPIECZNA SZKOŁAShoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
INTERNAT
STATUT SZKOŁY
PARTNERZY
INTERNET ZA DARMO
GAZETKA SZKOLNA
ZS4 NA FACEBOOK'U
ZS4 NA YOUTUBE
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 2
» Najnowszy użytkownik: martaaxd
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Regionalne Koło Fizyczne
1|Koło Fizyczne prowadzone przez naukowców z UMK|Departament Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego w Toruniu oraz Wydział Matematyki i Informatyki i Instytut Fizyki UMK w Toruniu, w związku z przyjętym wieloletnim programem Strategia Edukacji Województwa Kujawsko-Pomorskiego organizuje w ZS Nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu Regionalne Kółko Fizyczne. Są to zajęcia pozaszkolne ukierunkowane na rozwój kompetencji kluczowych, ze szczególnym uwzględnieniem ICT i nauk przyrodniczo-matematycznych. Spotkania są bezpłatne i adresowane do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz uczniów ostatnich klas gimnazjów. Odbywają się w cyklach semestralnych obejmujących wybrany blok tematyczny. Program spotkań obejmuje trzy elementy: omówienie teoretyczne tematu (wykład), analizę i rozwiązywanie problemów teoretycznych (w tym zadania rachunkowe) oraz przeprowadzanie doświadczeń.
Kółka Fizyczne odbywają się w wybranych ośmiu miejscowościach regionu, m. in.
w Nadrożu.

2|Pierwsze spotkanie|Pierwsze spotkanie odbyło się 9.10. 2009 r. (piątek) o godz. 16 00. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Licznie przybyli uczniowie z powiatu lipnowskiego, golubsko-dobrzyńskiego i rypińskiego - łącznie ok. 80 uczniów. W spotkaniu uczestniczyli również nauczyciele-opiekunowie oraz rodzice.

| 3| |Kółka Fizyczne odbywają się w wybranych ośmiu miejscowościach regionu, m. in. w Nadrożu.
Pierwsze spotkanie odbyło się 9.10. 2009 r. (piątek) o godz. 16 00. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Licznie przybyli uczniowie z powiatu lipnowskiego, golubsko-dobrzyńskiego i rypińskiego - łącznie ok. 80 uczniów. W spotkaniu uczestniczyli również nauczyciele-opiekunowie oraz rodzice.