Zespół Szkół nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu
ZS4 NADRÓŻ
LAUREAT KONKURSU:BEZPIECZNA SZKOŁAShoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
INTERNAT
STATUT SZKOŁY
PARTNERZY
INTERNET ZA DARMO
GAZETKA SZKOLNA
ZS4 NA FACEBOOK'U
ZS4 NA YOUTUBE
Aktualnie online
» Gości online: 1

» Użytkowników online: 0

» Łącznie użytkowników: 2
» Najnowszy użytkownik: martaaxd
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Z ŻYCIA SZKOŁY
PIŁKA SIATKOWA

Historyczny Sukces ZS4 - Historyczny sukces odniosła drużyna siatkarska Zespołu Szkół Nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu, zwyciężając w Finale Rejonu Włocławskiego w piłce siatkowej chłopców szkół ponadgimnazjalnych i uzyskując awans do półfinału wojewódzkiego. Po pokonaniu kolejno II LO Włocławek, IV LO W-wek i Zespołu Szkół Nr 2 z Aleksandrowa Kujawskiego w meczu o I miejsce siatkarze z Nadroża zmierzyli się z Zespołem Szkół Mechanicznych z Radziejowa.
Mecz, który przypominał prawdziwy siatkarski horror zakończył się zwycięstwem drużyny z Nadroża 2: 1.
Skład zwycięskiej drużyny:
1. Budziński Mateusz
2. Budka Przemysław
3. Fosiński Łukasz
4. Ferszt Karol
5. Mirzejewski Radosław
6. Mirzejewski Arkadiusz
7. Mroczkowski Mateusz
8. Jędrzejewski Marcin
9. Czajkowski Marcin
10. Tyburski Mateusz
11. Miziuła Rafał
Trenerem zespołu jest Paweł Brokos.

MOBILNE CENTRUM INFORMACJI ZAWODOWEJ

Dobry zawód – dobra praca – dobra przyszłość |Pod takim hasłem w dn. 25.09.2009 r. w ZS Nr 4 im. Ziemi Dobrzyńskiej w Nadrożu odbyło się kolejne już spotkanie młodzieży z pracownikami Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP z Włocławka. Celem spotkania były usługi z zakresu rynku pracy świadczone przez OHP oraz tworzenie partnerstw lokalnych. Doradcy zawodowi udzielali szczegółowych informacji z zakresu zapotrzebowania na rynku pracy, z uwzględnieniem pracy sezonowej dla młodzieży. Bogata oferta Młodzieżowego Biura Pracy obejmowała ciekawe propozycje pracy krótkoterminowej, sezonowej oraz stałej w kraju i zagranicą. Ponadto uczniowie mieli okazję do wykonania testów określających indywidualne predyspozycje zawodowe.
Podobne cele realizujemy w naszej szkole w ramach działalności Szkolnego Biura Karier – proponując uczniom indywidualne ścieżki rozwoju edukacyjnego i zawodowego.
Inicjatorką spotkania była Danuta Anuszewska - pedagog szkolny.

WAMPIRIADA

Wampiriada w Nadrożu|Od 2006r. działa w ZS4 w Nadrożu Szkolny Klub Krewniaków współpracujący z terenowym Oddziałem Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Brodnicy. Założycielką i opiekunką Klubu jest nauczycielka biologii dr inż. Krystyna Marynowska.
Na zajęciach biologii realizowane są cykle poświęcone idei honorowego krwiodawstwa oraz szkolenia dotyczące warunków i procedur zabiegu pobrania krwi. Honorowi krwiodawcy z Nadroża są pod specjalistyczną opieką medyczną. Łącznie Krewniacy oddali ok. 90 litrów krwi. Jesteśmy dumni z osiągniętego wyniku.